Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 01.05.2016, 06:37
nie wiem co wy bierzecie ale Korona w tym meczu była lepsza i bardziej jej zalezalo na wygranej.

A Wdowczyk wpuscil pilkarzy ktorych po poprzednim meczu gremium sie domagalo. To sie nie pykło w srodku nie powinno dziwic nikogo myslacego...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując