Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 01.05.2016, 02:00
Po tym meczu poprostu brak słów. Balaszow i Boguski się nie nadają do Wisły. Obrona beznadziejna, gra Sadloka to jakaś komedia, Rysiek słabiutki, Głowa, Jovic+ za ofensywe

Misiek dzis słabo, Zdenek słabo, Donald słabo, Brlek cos w nim jest, Maka po kontuzji, Wolski slabo.

W następnym meczu Bartosz i Żemło na obronie, żeby nie przyszło do głowy Wdowcowi wystawiać Urygi.
A co się dzieje z Czekajem? On jeszcze gra czy już zakończył kariere?
Odpowiedz cytując