|
Po tym meczu poprostu brak słów. Balaszow i Boguski się nie nadają do Wisły. Obrona beznadziejna, gra Sadloka to jakaś komedia, Rysiek słabiutki, Głowa, Jovic+ za ofensywe
Misiek dzis słabo, Zdenek słabo, Donald słabo, Brlek cos w nim jest, Maka po kontuzji, Wolski slabo.
W następnym meczu Bartosz i Żemło na obronie, żeby nie przyszło do głowy Wdowcowi wystawiać Urygi.
A co się dzieje z Czekajem? On jeszcze gra czy już zakończył kariere?
|