Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.04.2016, 22:57
IMO Jović na plus, ale to może przez porównanie z Sadlokiem, który zagrał tak beznadziejnie, że brakuje słów. Nie zaliczył jednego udanego zagrania, same straty, baloniki zamiast dośrodkowań i krycie na radar.

Co do reszty - Paweł jest nam konieczny, Boguski sporo robił (widać, że się z Bobanem rozumie), Guerrier jak zwykle - wiatru dużo, ale efektów nie widać.
Odpowiedz cytując