|
IMO Jović na plus, ale to może przez porównanie z Sadlokiem, który zagrał tak beznadziejnie, że brakuje słów. Nie zaliczył jednego udanego zagrania, same straty, baloniki zamiast dośrodkowań i krycie na radar.
Co do reszty - Paweł jest nam konieczny, Boguski sporo robił (widać, że się z Bobanem rozumie), Guerrier jak zwykle - wiatru dużo, ale efektów nie widać.
|