Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 30.04.2016, 22:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak tracimy bramki to wina sędziów i piłkarzy a jak zdobywamy to zasługa Wdowczyka bo to zajebisty trener?
Ja nic do niego nie mam jako do trenera bo na pewno papiery na trenowanie ma ale jako człowiek jest szmatą.

I trochę ironizuję bo jeszcze niedawno tu był wychwalany Wdowczyk a nagle remis z Niecieczą, porażka z Koroną. Więc mi się chce śmiać z tych, którzy by się dali pokroić za sprzedawczyka a rzeczywistość szybko sprowadza ich na ziemię.
I ponawiam najważniejszą myśl bo to jest kluczowe w tym co chciałem tu od początku przemycić - wyniki kiedyś (dzisiaj, jutro czy za 5 lat) będą gorsze, po sukcesach nie pozostanie śladu, Wdowczyka kiedyś będzie trzeba zwolnić a plama na honorze pozostanie na zawsze.


Odwróć tę sytuację. To nie trener zdobywa bramki więc jak wygrywamy to nie chwalmy trenera. Wygrywali to jakoś nikt nie pisał, że są słabi, każdy widział magiczną rękę Wdowczyka. No to gdzie jest ta magiczna ręka teraz? Co on im zrobił? Miśkiewicza może źle zmotywował do gry? Złe polecenia obronie dał?

Ja na niego nie napierdalam tylko się śmieje, że jak wygraliśmy pare meczów to by sprzedawczyka na rękach 3/4 tego forum nosiło a nagle sprzedawczyk cudowne moce stawiania Wisły na nogi stracił i jest problem bo wczoraj była zajebisty a dzisiaj są porażki, remisy i średnia gra.

Miśkiewicza chyba nikt nie nauczy wychodzić do wrzutek itp.
Odpowiedz cytując