Temat
:
[34 kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków, 30 kwietnia, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Patrvk
Senior Member
Od: 04.2015
Skąd: Daleko
Offline
#
45
30.04.2016, 21:51
Mecz był ciekawy ale w naszym wykonaniu słaby
Brożek słabo tylko miał szczęście i strzelił 2 bramki, Głowacki może zostać ale na ławkę, a jeśli Wisła myśli w następnym sezonie na coś więcej niż pierwsza ósemka to bramkarz do wymiany
TYLKO Wisła
Patrvk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Patrvk
Znajdź inne posty napisane przez Patrvk