Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 30.04.2016, 21:40
Efekt nowej miotły się skończył i nasi pupile wrócili do starego dobrego kopania się po czołach. Ta kadra jest do niczego. Ponad 30-ci dośrodkowań i tylko 2 gole i to przy dużym szczęściu. Obrona po sezonie jest do wymiany, przy okazji jak to się dzieje że Bobana chwalą a kolejne spotkanie w którym ogrywany jest jak junior tym razem przez Pawłowskiego.
Nie ściągajmy grajków co tylko potrafią biegać lub walczyć nam trzeba jakości. Ondrasek to jeden z najgorszych napastników w lidze, ja nie wiem czy nasz skauting już całkowicie trafiło czy co podobnie jak Brlek po którym widać, że raczej talentem to on nie jest.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 30.04.2016 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując