Wyświetl pojedynczy post
kola12
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 30.04.2016, 21:38
Już wiemy dlaczego kolo stojący w bramce Wisły zrobił taką super karierę na Zachodzie.... Guzmicsa sprzedać po ME gdziekolwiek; tak elektrycznego gościa ze świecą szukać.... W mega słabej lidze są megasłabymi kopaczami... Głowa? Szalik, prezent, kwiaty i adieu.... Wieku nie oszukasz... Bałaszow? Lepiej sprawdziłby się gdzieś koło Doniecka... Bo piłkarzem to on nie jest.... Sadlok? Wyp....alaj!!!!
Odpowiedz cytując