AYALA napisał(a):

|
Jeżeli w niemieckich mediach trwa nieustający atak na rząd PIS a na ulice wychodzą banxterzy,urzędnicy oraz przegrani politycy i beneficjenci "złotej wolności" w III RP,to znak.że sprawy w Polsce wreszcie zmierzają we właściwym kierunku.
|
Jezeli w polskich mediach trwa nieustanny atak na kabarety, a prowadzaca program w tvp info wchodzi w dupe swemu prezesowi Kurskiemu bez wazeliny w IV RP to znak, ze sprawy w Polsce jak zwykle zmierzaja w chvjowym kierunku.