|
Drogi Adasssiu, masz jak najbardziej rację ;d moja wielce skomplikowana analiza nie wzięła pod uwagę tego, że Bielsko i Zabrze będą jeszcze grały mecz bezpośredni, więc nie ma możliwości, aby oba te kluby zdobyły w pozostałych meczach komplet punktów.
Czy mylę się stwierdzając, że w razie remisu nie zapewnimy sobie po tej kolejce matematycznego utrzymania? Jeżeli będziemy mieli 26 punktów to Zabrze albo Bielsko może nas przegonić, wygrywając wszystkie swoje mecze do końca.
|