Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#406
Stary 30.04.2016, 15:25
Drogi Adasssiu, masz jak najbardziej rację ;d moja wielce skomplikowana analiza nie wzięła pod uwagę tego, że Bielsko i Zabrze będą jeszcze grały mecz bezpośredni, więc nie ma możliwości, aby oba te kluby zdobyły w pozostałych meczach komplet punktów.

Czy mylę się stwierdzając, że w razie remisu nie zapewnimy sobie po tej kolejce matematycznego utrzymania? Jeżeli będziemy mieli 26 punktów to Zabrze albo Bielsko może nas przegonić, wygrywając wszystkie swoje mecze do końca.
Odpowiedz cytując