|
Jeżeli w niemieckich mediach trwa nieustający atak na rząd PIS a na ulice wychodzą banxterzy,urzędnicy oraz przegrani politycy i beneficjenci "złotej wolności" w III RP,to znak.że sprawy w Polsce wreszcie zmierzają we właściwym kierunku.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.04.2016 o godz. 11:31.
|