|
Prawda jest taka, że jeśli klub chciałby zarobić dodatkową kasę to powinien otworzyć pub na stadionie.
Wiadomo, że ,,Bar u Wiślaków" nie jest w stanie pomieścić wszystkich chętnych.
Warunek jest jeden, pub/bar jakby tego nie nazwać musiałby mieć własny, klubowy katering tak by mógł na tym zarabiać.
Konkurencja w dniu meczu dla baru u Wiślaków żadna, bo chętnych jest mnóstwo, a w tygodniu można organizować tam spotkanie z piłkarzami, organizować wtorki/środy z LM, czwartki z LE. Opcji jest mnóstwo, należy tylko pomyśleć.
|