Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 29.04.2016, 15:05
W.S napisał(a):Wyświetl post
http://streetfoodpolska.pl/street-fo...mierz-konkurs/

Już w najbliższy weekend wracamy do Krakowa! Od 30 kwietnia do 2 maja pod Galerią Kazimierz znowu zagoszczą food trucki serwujące przepyszny street food.
Dla mnie obowiązkowa pozycja to maczanka z Andrusa. Mistrzostwo świata.

Co do Koko na Gołębiej, kiedyś było warto tam pójść. Dziś nie ma sensu. Przy prawie samej Bagateli macie Bar Smak - gdzie jedzenie jest rewelacyjne, porcje bardzo duże, a zestaw z zupą 16zł.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując