W.S napisał(a):

Dla mnie obowiązkowa pozycja to maczanka z Andrusa. Mistrzostwo świata.
Co do Koko na Gołębiej, kiedyś było warto tam pójść. Dziś nie ma sensu. Przy prawie samej Bagateli macie Bar Smak - gdzie jedzenie jest rewelacyjne, porcje bardzo duże, a zestaw z zupą 16zł.