Afera (z dupy) w Wiśle!
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...163,1,727.html. Legia przedupcyła w Lubinie, więc główną wiadomością dnia jest oczywiście przyebanie się do Wisły. Oj Miga, Miga. Ty może oldboyem nie jesteś, ale śmiało możesz dopisać się do listy wygnanych, pod Jaworem...
https://www.youtube.com/watch?v=nExW9_-Msyw