emjot napisał(a):

bolszewizm w czystej postaci
i głupota
bo jak sądzę Pan Jaro nie miał do czynienia z sądownictwem
w żaden sposób
nie będę polemizował bo z kimś takim polemizować się nie da (kojarzy mi się tylko tu bon mot Lema o internecie)
i na dokładkę jeszcze Pospieszalski z oenerem
jak to leciało? Dziżas kur.wa ja pier.dolę
|
Czego Ty chcesz bronić? Sądownictwa w Polsce, układów i układzików na każdym szczeblu?
Pospieszalski i ONR w czym przeszkadza, rozwiniesz?