Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35311
Stary 28.04.2016, 20:09
emjot napisał(a):Wyświetl post
bolszewizm w czystej postaci
i głupota
bo jak sądzę Pan Jaro nie miał do czynienia z sądownictwem
w żaden sposób

nie będę polemizował bo z kimś takim polemizować się nie da (kojarzy mi się tylko tu bon mot Lema o internecie)

i na dokładkę jeszcze Pospieszalski z oenerem
jak to leciało? Dziżas kur.wa ja pier.dolę
Czego Ty chcesz bronić? Sądownictwa w Polsce, układów i układzików na każdym szczeblu?

Pospieszalski i ONR w czym przeszkadza, rozwiniesz?