emjot napisał(a):

bolszewizm w czystej postaci
i głupota
bo jak sądzę Pan Jaro nie miał do czynienia z sądownictwem
w żaden sposób
Dziżas kur.wa ja pier.dolę
|
Niestety Jaroo ma trochę racji przytoczę może dzisiejszy wyrok:
http://www.gazetakrakowska.pl/krymin...wyrok,9933502/
i ten drugi:
http://polska.newsweek.pl/dariusz-k-...,384459,1.html
Tu nie trzeba mieć namacalnie do czynienia z wymiarem sprawiedliwości, bo przecież niektóre wyroki - przynajmniej te, które interesują media - opinie publiczną potrafią człowieka wprawić w osłupienie.
tak więc cytując klasyka " Dziżas kur.wa ja pier.dolę"