Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5448
Stary 28.04.2016, 12:44
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Mnie zawsze dziwi jak wychodzę po meczu ze stadionu, że wszystkie punkty gastronomiczne są już zamknięte (przynajmniej na C). Przecież na pewno znalazłoby się sporo osób, które mają ochotę coś zjeść po meczu. Strefa kibica też powinna być jeszcze otwarta chociaż z pół godziny po meczu jeśli w sprzedaży są bilety na następny mecz. Po wygranej ludzie są w euforii i z pewnością trochę biletów na następny mecz by zeszło.

Wiślacki Świat jest w ogóle otwarty po meczu?

Na D też są zamknięte.

Co lepsze czasami w przerwie nie ma już piwa
Odpowiedz cytując