emailowiec napisał(a):

Mnie zawsze dziwi jak wychodzę po meczu ze stadionu, że wszystkie punkty gastronomiczne są już zamknięte (przynajmniej na C). Przecież na pewno znalazłoby się sporo osób, które mają ochotę coś zjeść po meczu. Strefa kibica też powinna być jeszcze otwarta chociaż z pół godziny po meczu jeśli w sprzedaży są bilety na następny mecz. Po wygranej ludzie są w euforii i z pewnością trochę biletów na następny mecz by zeszło.
Wiślacki Świat jest w ogóle otwarty po meczu?
|
Na D też są zamknięte.
Co lepsze czasami w przerwie nie ma już piwa
