Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35301
Stary 28.04.2016, 08:04
Widać bywam częściej w sądach... Nie da się opierać opinii o sądach na podstawie przekazu medialnego.
Sądy w Polsce działają dobrze, niestety wolno. I to jest ich główna wada. Natomiast orzeczenia są wydawane na podstawie prawa a nie widzimisię sędziego. Krytykujesz jakbyś nie rozumiał podstawy działania sądownictwa. Sądy nie odpowiadają za to że prawo jest skomplikowane, niespójne a często złe. To politycy takie wyprodukowali. Od lat widzisz co się dzieje w Sejmie a oczekujesz że "prawo" wydane w ustawach jest dobre? Halo!!! Budzę Pana!!!
Każda kolejna kadencja to hurtowa produkcja przepisów. Co trzeba przyznać to, że jedyną osobą od lat która wzięła się poważnie za deregulację był Gowin. Szkoda że teraz sobie to odpuścił...
I owszem w sądownictwie jak wszędzie zdarzają się kiepscy sędziowie, głupi lub stronniczy, ale od tego jest druga instancja. Uwierz mi - orzekanie np. w sądzie apelacyjnym jest wysokiej jakości.
c.d.n.