Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35299
Stary 27.04.2016, 22:53
Jaroo1, nie wiem ile masz lat ale marginalizowanie działań wywrotowych przeciw systemowi prawnemu państwa świadczy o niedojrzałości Twojej lub idei którą starasz się przekazać. Fajnie że jesteś przeciw socjałowi - ja też się pod tym podpisuję, ale konserwatyzm leży w opozycji do anarchizmu i szacunek do prawa jest jego podstawą.
PiS ma prawo tylko w nazwie i w d..ie, a strzelanie do TK i SN jest nie tylko głupie ale niebezpieczne, bo w kilka, kilkanaście miesięcy można sparaliżować całe Państwo. Zaraz przyjdzie kolej na NSA i pozostałe sądy. Stąd do anarchii już niedaleko.
Możecie mi zarzucać że demonizuję, ale kiedy będziecie mieli bezpośredni kontakt z sądem w swojej sprawie to zrozumiecie że za te błędy zapłaci społeczeństwo. Nie PiS, nie Rzepliński, nie sędziowie i prawnicy tylko my wszyscy.
c.d.n.