Wyświetl pojedynczy post
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5444
Stary 27.04.2016, 14:26
Mnie zawsze dziwi jak wychodzę po meczu ze stadionu, że wszystkie punkty gastronomiczne są już zamknięte (przynajmniej na C). Przecież na pewno znalazłoby się sporo osób, które mają ochotę coś zjeść po meczu. Strefa kibica też powinna być jeszcze otwarta chociaż z pół godziny po meczu jeśli w sprzedaży są bilety na następny mecz. Po wygranej ludzie są w euforii i z pewnością trochę biletów na następny mecz by zeszło.

Wiślacki Świat jest w ogóle otwarty po meczu?
W Polskę wierzę.
Odpowiedz cytując