Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12410
Stary 27.04.2016, 13:24
Cytat:
Bez obaw, zaczniemy liczyć się w walce o mistrzostwo to frekwencja skoczy, 15-20 tysięcy na zwykłych meczach i 25-30 tysięcy na meczach z Legią/Lechem/Cracovią.
Ja osobiście staram się być na meczach jak najczęściej, w tym roku na Podbeskidziu, Łęcznej i Zagłębiu, ale w miarę możliwości kupuję również bilet na mecz, na którym się nie pojawię.
Ale osobiście uważam tak jak Ty, my potrzebujemy namiastki sukcesu, nawet nie sukcesu ale namiastki, rozpocznijmy nowy sezon z obecnym bilansem Wdowczyka, czyli 6 meczów (4W, 2R) a gwarantuję Wam, że to rozbudzi wyobraźnie ludzi i frekwencja skoczy do tych 14-16 tys na zwykłych meczach, a w spotkaniach derbowych czy z L, będziemy kręcić się w okolicach kompletu.
Odpowiedz cytując