Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5441
Stary 27.04.2016, 11:31
Oczywiście, w SA powinni zatrudnić grafików, którzy pracują w sklepie TS-u. Pamiątki "z duszą", piękne pod względem graficznym. Mógłby ktoś Duninowi poradzić, żeby cokolwiek z tym sklepem SA zrobili.
https://www.facebook.com/sklepr22/photos


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując