Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5440
Stary 27.04.2016, 09:16
Samo pomieszczenie to jedna sprawa. Druga kwiestia to asortyment. I tak jest już trochę lepiej, ale w dalszym ciągu ciężko jest wybrać coś fajnego. Nie pomaga w tym oczywiście kwestia herbu i loga SA. Myślę, że powinno pojawić się więcej gadżetów z Białą Gwiazdą, która tak samo jest symbolem Wisły, a chętnie kupią to ci, którzy stronią od loga SSA. Nie mówiąc już o tym, że samo logo jest niezbyt estetyczne, zbyt pstre i przez to spora część gadżetów z tym logiem wygląda po prostu brzydko.
Odpowiedz cytując