Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12408
Stary 27.04.2016, 08:35
Tez nie przesadzajcie. Koniec kwietnia, pogoda jaka byla taka byla, przeciwnik taki, a nie inny. Przede wszystkim pora meczu. I w tej kwestii niestety jedyny mecz o normalnej porze bedzie ze Slaskiem. I to jeszcze beda wymowki, ze busy/pociagi etc.

Jak sie wybieracie na mecze to robic to grupa, a nie pojedyncze osoby w autach. Zapewne wiele jest takich osob, ktore chcialyby sie zjawic, ale nie maja transportu. Kibice czy FC powinni wyciagnac do takich osob reke.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując