|
Tez nie przesadzajcie. Koniec kwietnia, pogoda jaka byla taka byla, przeciwnik taki, a nie inny. Przede wszystkim pora meczu. I w tej kwestii niestety jedyny mecz o normalnej porze bedzie ze Slaskiem. I to jeszcze beda wymowki, ze busy/pociagi etc.
Jak sie wybieracie na mecze to robic to grupa, a nie pojedyncze osoby w autach. Zapewne wiele jest takich osob, ktore chcialyby sie zjawic, ale nie maja transportu. Kibice czy FC powinni wyciagnac do takich osob reke.
|