Cytat:
|
Porządny sklep powinni zrobić w strefie kibica, było by to także z korzyścią dla sprzedaży i biletów i gadżetów. Na piętrze dużo miejsca tym bardziej że teraz nie każdy chce wyrabiać kartę jak mieć jej nie musi więc kolejek wielkich tam już raczej nie będzie.
|
Dokładnie tak, jeśli nie chcą wykupować, wynajmować dodatkowych pomieszczeń na stadionie powinni pomyśleć o sklepie w strefie kibica, jaki by on nie był i tak będzie większy i bardziej profesjonalny niż ten obok stadionu.
Także zasypujcie ich swoimi propozycjami, mailami, bo jak nie teraz to kiedy? Prezes Dunin jest osobą, która jak mało kto rozumie i docenia opinię kibiców.