Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5439
Stary 27.04.2016, 08:14
Cytat:
Porządny sklep powinni zrobić w strefie kibica, było by to także z korzyścią dla sprzedaży i biletów i gadżetów. Na piętrze dużo miejsca tym bardziej że teraz nie każdy chce wyrabiać kartę jak mieć jej nie musi więc kolejek wielkich tam już raczej nie będzie.
Dokładnie tak, jeśli nie chcą wykupować, wynajmować dodatkowych pomieszczeń na stadionie powinni pomyśleć o sklepie w strefie kibica, jaki by on nie był i tak będzie większy i bardziej profesjonalny niż ten obok stadionu.

Także zasypujcie ich swoimi propozycjami, mailami, bo jak nie teraz to kiedy? Prezes Dunin jest osobą, która jak mało kto rozumie i docenia opinię kibiców.
Odpowiedz cytując