AYALA napisał(a):

|
To jest wypowiedzenie posłuszeństwa i nie respektowanie prawa do sprawowania władzy przez legalnie i demokratycznie wybrany rząd.
|
Co to za brednie

? Sąd wypowiada posłuszeństwo rządowi

?!!! WTF?
Czy czytasz to co piszesz? Bo Internet nie zapomina...