Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5438
Stary 26.04.2016, 22:01
Porządny sklep powinni zrobić w strefie kibica, było by to także z korzyścią dla sprzedaży i biletów i gadżetów. Na piętrze dużo miejsca tym bardziej że teraz nie każdy chce wyrabiać kartę jak mieć jej nie musi więc kolejek wielkich tam już raczej nie będzie. No i przede wszystkim trzeba zadbać o asortyment sklepu bo teraz to nie jest nawet śmieszne... fifa chyba z 2011 r, koszulki stare jak świat, reklamy z piłkarzami których u nas nie ma od x lat, projekty gadżetów jak z lat 00 a nie <16. nie znam osoby która za miejsce kupna jakiegokolwiek gadżetu wybrała by obecnie Wiślacki Świat gdzie projekty są o lata świetlne za tymi z R22 i strefy
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując