|
Obawiam się, że niestety ale Boguskiego albo przedłużą, albo już ma przedłużony kontrakt po spełnieniu jakiegoś warunku. Zagra kilka przyzwoitych meczów na sezon, trafi pare razy jakieś dobitki, czasem normalna bramę, walnie parę asyst i jakimś cudem ma statystyki najlepsze po Brożku nad czym ubolewam :/.
|