Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23220
Stary 26.04.2016, 09:37
Na wczoraj potrzebujemy dwóch stoperów i lewego obrońcę. Sadlok to porażka, Guzmic największe drewno w zespole, ludzie go tłumaczą "brakiem koncentracji" ale on po prostu nie potrafi kopać w gałę, Boguski to przy nim wirtuoz techniki choć wczorajszy "strzał" łydką był naprawdę spektakularny. To co gra nasza obrona to padło straszne, większość traconych bramek to nasza wina a nie zasługa dobrej gry przeciwnika.
Odpowiedz cytując