Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12404
Stary 26.04.2016, 07:10
Pier.dolenie. Przecież nie musi wyrabiać tej karty co mecz.
Przyjeżdża raz, w któryś weekend, fajna pogoda. Jest w Krakowie kilka godzin przed meczem, wyrabia kartę i kupuje bilet. Idzie na Rynek, wypija piwko, wraca na stadion. Na następny mecz kupuje już online. Takie trudne?
Ile jest biadolenia, że mecz za wcześnie, za późno, a to zły dzień tygodnia. A to nie ma czym wrócić, albo czym przyjechać. Ci sami ludzie nie mają problemu, żeby dojechać na melanż na mieście, a później w stanie mocno wskazującym wrócić na wioskę w środku nocy. Podobnie wszystkie problemy logistyczne znikają gdy gramy z L.

Tak jak pisze ZWE, nic się nie zmieni. Ludzie są leniwi i nie przyjdą na taki mecz jak wczoraj, choćby bilety były online, bez karty i za 5 zeta. Do tego chcą oglądać tylko mecze o mistrzostwo. Ale nie rozumieją, że klub potrzebuje zarabiać na każdym spotkaniu. A nie na 2-3 topowych w ciągu roku.

Ktoś wyżej już to pisał - teraz chodzą ci sami, ci co byli zawsze i będą zawsze. Reszta? Reszta nie ma prawa głosu, a krzyczy najwięcej.
Marzy mi się (nierealne z uwagi na nasze finanse), aby przed następnym meczem z L klub ogłosił, że bilety tylko dla tych, którzy pokażą wejściówkę z np. takiego meczu jak wczoraj. Ale byłby foch i ból dupy
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując