|
Brawa dla Wisły za kolejny mecz bez porażki.
Smuci Boguski, który z 4 metrów nie trafia.
Widać było dzisiaj, że piłkarze podeszli do spotkania bez spinania pośladków. Dużo zabawy w polu karnym, wolna gra.
Dobrze, że nie wygrali bo kubeł zimnej wody nauczy ich żeby strzelać ile się da a nie przy 1:0 zabawy z piłką.
Trzeba pamiętać, że terma dobrze broniła całym zespołem. Wyszli raz w drugiej połowie z kontry i kędziora strzelił. Potem rzut rożny to nikt nie spodziewał się, że bramkarz może strzelić. Dla mnie trochę śmiechu bo i tak nie martwię się o utrzymanie
|