brylant17 napisał(a):

|
Ja się zastanawiam jak RB9 nie trafił z 2 m ? przecież to by każdy strzelił, tylko nie Rafał....Miśkiewicz czy ten Pan kiedykolwiek ruszy się z tej linii bramkowej ? Kurde na klej jest przyklejony ? czy mu nie kazali wychodzić....
|
Misiek przyklejony? wlasnie mial duzo PEWNYCH wyjsc na przedpolu.
Przy bramce wogole nie mial prawa wyjsc...