Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23210
Stary 25.04.2016, 20:44
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam jak RB9 nie trafił z 2 m ? przecież to by każdy strzelił, tylko nie Rafał....Miśkiewicz czy ten Pan kiedykolwiek ruszy się z tej linii bramkowej ? Kurde na klej jest przyklejony ? czy mu nie kazali wychodzić....
Misiek przyklejony? wlasnie mial duzo PEWNYCH wyjsc na przedpolu.

Przy bramce wogole nie mial prawa wyjsc...
Odpowiedz cytując