Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.04.2016, 19:22
Jeszcze 4 kolejki i się sezon skończy. Owszem jest lepiej od czasów wdowczyka ale w tym sezonie w plebiscycie najwięksi frajerzy Ekstraklapy jesteśmy na pierwszym miejsc.
Jedyna opcją żebyśmy z tego zaszczytnego miejsca spadli jest spadek Podbeskidzia które przez jeden dzień było w grupie mistrzowskiej.

Podsumowując mecz. niechlujstwo, brak pomysłu stagnacja. W nastepnym meczu bez 10 i 88. Mam nadzieję ze w ich miejsce wejdzie Bałaszow i Mączyński a nie Guerrier i Uryga/Cywka
Odpowiedz cytując