Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23208
Stary 25.04.2016, 19:00
Ja się zastanawiam jak RB9 nie trafił z 2 m ? przecież to by każdy strzelił, tylko nie Rafał....Miśkiewicz czy ten Pan kiedykolwiek ruszy się z tej linii bramkowej ? Kurde na klej jest przyklejony ? czy mu nie kazali wychodzić....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując