Arked napisał(a):

|
Czasami zawodnicy przechodzą pomiędzy klubami z tej samej ligi i w jednym są gwiazdami, a w drugim zapominają jak się kopie piłkę (i na odwrót). Kwestia aklimatyzacji piłkarzy to złożona kwestia więc słaby to argument moim zdaniem.
|
tylko, że Stilic wszędzie poza Polską i nawet poza Smudą zapomina jak się gra w piłkę