ABGwislakABG napisał(a):

Aha. To dlaczego nasz gwiazdor Stilić robi tam za junkersa? .
|
Czasami zawodnicy przechodzą pomiędzy klubami z tej samej ligi i w jednym są gwiazdami, a w drugim zapominają jak się kopie piłkę (i na odwrót). Kwestia aklimatyzacji piłkarzy to złożona kwestia więc słaby to argument moim zdaniem.