Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
 
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12401
Stary 25.04.2016, 16:27
Zadałem sobie trud i przejrzałem strony klubów z ekstraklasy. Zgadnijcie co się okazało? Jedynie Kibice Wisły i Cracovi, którzy nie posiadają karty kibica nie mogą kupić biletu przez internet. Osobiście uważam, że nie znaleźliśmy się w zaszczytnym towarzystwie..... Mało tego Legia, Lechia i Górnik Łęczna (!) korzystają jak mi się wydaje z usług tego samego dostawcy aplikacji do sprzedaży biletów online i mają system przejrzysty i łatwy w obsłudze. Nie jestem ekspertem, ale uważam że frekwencja na stadionie mogłaby być znacznie wyższa, gdyby zdjąć to niedorzeczne ograniczenie....
Odpowiedz cytując