Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35283
Stary 25.04.2016, 16:18
Chodziłem przez 6 lat do klasy integracyjnej, z dziećmi z różnymi problemami i nie uważam żeby to wpłynęło na mój poziom negatywnie. Nawet byłbym gotów zaryzykować, że może to pomoc co nie którym pojąć, że nie każdy ma tak dobrze jak on sam.Osiedlowych kretynów wyśmiewających upośledzonych też oczywiście paru było, ale tego nawet integracja nie wyleczy. Mam również osobę niepełnosprawną w bliskiej rodzinie i widzę ile mu daje integracyjna klasa. Wiadomo, pewne stopnie upośledzenia do integracyjnej się nie nadają ale póki jest taka możliwość to kategorycznie należy korzystać, nie sluchając Korwina. Ma chłop racje w dużej ilości spraw istotnych, ale oprócz tego jest zwyczajnie szurnięty i wolfy trafnie diagnozuje czemu ma 3%. Jak przemyśli parę spraw to może za 8 lat wejdzie, a raczej wjedzie do sejmu bo to już wiek będzie taki. I to będzie dylemat, czy usiąść na wózku czy strzelić se w łeb że się jest niepełnosprawnym....