Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18859
Stary 25.04.2016, 13:17
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Ale tak serio - po co zmieniać Miśka? Zubas nogami nie gra lepiej, na linii może trochę, ale wiek podobny, nie Polak, nie Wiślak, kolejna pozycja na liście płac... gdybyśmy się pozbyli Buchalika to owszem, drugi bramkarz na poziomie do rywalizacji by się przydał, ale może wreszcie to już czas Zająca? Już latem miał dostać szansę, ale trafił się Radziu Judasz, zimą nie miał już szans się przebić, a czy jest gorszy? W rezerwach za dużo fuckupów nie miał, coś się zdarzało, ale wiek robi swoje. Inne kluby jakoś stawiają na młodych bramkarzy (Jaga, Lechia) i dają radę.
Też chiałbym w końcu bramkarza-wcyhowanka. Problem w tym, że Buchal pewnie wypełni kontrakt, a Zając, zeby grać, odejdzie gdzieś wcześniej.
Odpowiedz cytując