PiVoSH92 napisał(a):

|
Ale tak serio - po co zmieniać Miśka? Zubas nogami nie gra lepiej, na linii może trochę, ale wiek podobny, nie Polak, nie Wiślak, kolejna pozycja na liście płac... gdybyśmy się pozbyli Buchalika to owszem, drugi bramkarz na poziomie do rywalizacji by się przydał, ale może wreszcie to już czas Zająca? Już latem miał dostać szansę, ale trafił się Radziu Judasz, zimą nie miał już szans się przebić, a czy jest gorszy? W rezerwach za dużo fuckupów nie miał, coś się zdarzało, ale wiek robi swoje. Inne kluby jakoś stawiają na młodych bramkarzy (Jaga, Lechia) i dają radę.
|
Też chiałbym w końcu bramkarza-wcyhowanka. Problem w tym, że Buchal pewnie wypełni kontrakt, a Zając, zeby grać, odejdzie gdzieś wcześniej.