Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.04.2016, 10:24
Może dowodzący w Wiśle, i w ogóle w Polsce zastanowią się dwa razy zanim zatrudnią kolejnego piłkarza z Haiti, Ugandy czy Hondurasu.

To musi być naprawdę jakaś perełka pokroju Uche czy Marcelo, żeby podejmować ryzyko ich zatrudnienia.

2-1 dla nas.
Odpowiedz cytując