Temat
:
[33 kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 25 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
Od: 01.2015
Skąd: Kraków
Offline
#
27
25.04.2016, 10:24
Może dowodzący w Wiśle, i w ogóle w Polsce zastanowią się dwa razy zanim zatrudnią kolejnego piłkarza z Haiti, Ugandy czy Hondurasu.
To musi być naprawdę jakaś perełka pokroju Uche czy Marcelo, żeby podejmować ryzyko ich zatrudnienia.
2-1 dla nas.
Bene Nati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bene Nati
Znajdź inne posty napisane przez Bene Nati