Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23196
Stary 24.04.2016, 18:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Pany a nasz Tomek Jirsak tj. Brlek to nie gra bo ma kontuzje czy jeszcze sie aklimatyzuje?

a co do Wolskiego. Wszystko zalezne od tego co jest w papierach .A co jest - tego nie wiemy.
Wiec domniemania celu zadnego nie maja tak samo jak testy "cupial wie ze zrobi na tym biznes" itd bo wiekszej głupoty nie czytałem w tym temacie.
Mam wrazenie ze niektorzy maja bardzo krótką pamięć...
Jest na razie w meczowej 18 i na te chwile przegrywa walke o pierwszy skład wiec sprawa dość normalna...
Odpowiedz cytując