TRZEBINIAnin napisał(a):

Czyli do 18tki nie załapali się: Pietrzak, Czekaj, Uryga, Bałaszow, Crivellaro, Sarki.
Co do meczu, chciałbym od 1 minuty Brleka i Drzazge.
|
Pietrzak kontuzja, a z Sarkim to nie wiem co się dzieje. Reszta się nie załapała do "18" ze względów sportowo-taktycznych.