Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23183
Stary 23.04.2016, 22:56
Sytuacja z Wolskim coraz bardziej zaczyna przypominać mi sytuacje ze Stiliciem.

- obaj sa mega kozakami na pozycji playmakera na nasza ekstraklasę
- Wisła ma klauzule wykupu RW, ze Stiliciem mieliśmy pierwszeństwo rozmów (przynajmniej tak twierdził)
- Wisła ociąga sie w temacie przedłużenia kontraktu lub ogłoszenia braku porozumienia z piłkarzem
- wiecie co następuje ...

Oczywiscie sytuacje sa troche inne, aczkolwiek wiadomo ze w tym klubie wszystko zależy od BC. Jesli edzie chciał to sypnie $$ na RW i jesli fiorentina tego nie zablokuje, zostanie u nas. Tylko w przypadku Semira było tak samo Był graczem znakomitym jak na nasze rodzime warunki a mimo to Nadprezes nie rzucił hajsu na przedłużenie. To ze poszedł do Apoelu świadczy tylko o tym ze wcale nie miał jakichś świetnych ofert. Sparzonymi doświadczeniem z Ukrainy chętnie pozostałby w Polsce. ( znow odbił sie od poważniejszego grania)
Dlatego wcale nie jestem optymista co do tego, czy Wolski zostanie w Wiśle. Informacja o przedłużeniu juz dawno powinna byc ogłoszona.
Odpowiedz cytując