Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23181
Stary 23.04.2016, 20:20
Jeśli jakiś idiota rzeczywiście podpisał kontrakt w którym z jednej strony gwarantuje się prawo pierwokupu z określoną kwotą a z drugiej jakąś kuriozalną opcję możliwości zatrzymania przez Fiorentinę to powinien zostać z miejsca... wszyscy wiemy co.
Generalnie nie chce mi się w coś takiego wierzyć, bo w zasadzie jedno przeczyłoby drugiemu. No, ale wiadomo, w końcu to Wisła...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując