Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
Od: 09.2015
Offline
#
1510
23.04.2016, 18:30
eeee w sierpniu będzie po pucharach jak zwykle...
kadrę mają taką że w każdym meczu powinno się od 3-0 dopiero liczyć im bramki
mi się tytuł w superaku podobał: Legia zapięła pasy
stary zgred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary zgred
Znajdź inne posty napisane przez stary zgred