Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
stary zgred
Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1510
Stary 23.04.2016, 18:30
eeee w sierpniu będzie po pucharach jak zwykle...
kadrę mają taką że w każdym meczu powinno się od 3-0 dopiero liczyć im bramki

mi się tytuł w superaku podobał: Legia zapięła pasy
Odpowiedz cytując