FraMat napisał(a):

|
Jeśli prawdą jest stwierdzenie, że to wystarczy, że jakiś klub wstępnie Fiorentinie zaoferuje nie 500 a 600 tysięcy, Fiorentina go odbierze i potem odsprzeda. Mylę się?
|
Tak...
Jeżeli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego to sa 2 drogi:
a) Wisła wykłada 500 tys i wykupuje Wolskiego
b) Wisła wykłada 500 tys ale Fiorentina rezygnuje z transferu,wtedy Rafal wraca do Włoch gdzie nie może zostać sprzedany w tym okienku a dopiero w zimowym...
jeżeli Wisła nie zdecyduje się na wykup Wolskiego w ogole to sprawa jasna,moze wrocic do Fiorentiny a i każdy klub może podjąć walke o niego...