Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23176
Stary 23.04.2016, 14:33
Niestety, sami kibice (?) Wisły Rafała Wolskiego w składzie nie chcą, o czym dali świadectwo na ostatnim meczu z Górnikiem (nie)stawiając się w ok. 10 tysięcy. Wymagać od innych jest łatwo, ale trzeba spojrzeć sobie w oczy i odpowiedzieć na pytania:

- Ile razy jestem na meczu w sezonie?
- Czy kupiłem oficjalną koszulkę?
- Czy zabrałem kolegę/koleżankę/sąsiada/konkubinę na mecz?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco to masz prawo wymagać, ale większość z tak jęczących o Wolskiego niestety niewiele daje od siebie. Chcesz mieć RW w drużynie? Kup bilet na Termalicę, tyle możesz zrobić.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując