Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 23.04.2016, 11:09
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ch...j zacznijcie bojkotowac mecze,wywieście transparenty aby zwolnić Wdowczyka,spadanijmy z honorem do I ligi,niech wróci Kaziu i jazda...być może do II,bo pewnie co lepsi piłkarze poodchodza ,a przeciez jakby Kaziu miał takich zawodników jak teraz to był MP,w tym przypadku przynajmniej będzie można Go tłumaczyć ze słabych wyników...
Pieprznij się w łeb i poczytaj z zrozumieniem posty, które starasz się komentować...
Odpowiedz cytując