chimba napisał(a):

|
Co z tego, ze fuksem trafia jak nie ma w tym zadnej pewnosci ze trafi nastepnym razem, moze sie uda moze nie, jakby byl taki swietny to bysmy z zaglebiem wygrali a nie zremisowali.
|
Nie tacy piłkarze jak Popović nie strzelali karnych. Nie ma jakiejkolwiek pewności przy ich wykonywaniu. Raz wpadnie, a raz nie. Popović trafia - trudno z tym polemizować. Pewność przy karnych, dobre sobie...