Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11260
Stary 22.04.2016, 13:02
jonaf napisał(a):Wyświetl post
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.
No jak to nie jest podstawa do zerwania kontraktu z winy klubu, a przesunięcie do rezerw jest, to chyba się komuś całkiem po.......iło.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując