jonaf napisał(a):

|
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.
|
No jak to nie jest podstawa do zerwania kontraktu z winy klubu, a przesunięcie do rezerw jest, to chyba się komuś całkiem po.......iło.