Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11258
Stary 22.04.2016, 11:56
jonaf napisał(a):Wyświetl post
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.
Ja nie mówię o tym sezonie bo wiem, że ma kontrakt do końca czerwca. Ale jeśli Sobol by wyleczył kontuzję i chciałby się przyzwoicie pożegnać z piłką to nie stoi na przeszkodzie ,żeby Wisła go zatrudniła od czerwca do grudnia. Może nawet wtedy Głowa by się zdecydował jeszcze pograć i wtedy Wisła mogłaby zrobić wspólne pożegnanie Głowie i Sobolowi.
Odpowiedz cytując