jonaf napisał(a):

|
tylko jest jeden problem... on DALEJ jest zatrudniony w Górniku Zabrze. Tylko, że nie może grać, bo go wyrejestrowali ze składu.
|
Ja nie mówię o tym sezonie bo wiem, że ma kontrakt do końca czerwca. Ale jeśli Sobol by wyleczył kontuzję i chciałby się przyzwoicie pożegnać z piłką to nie stoi na przeszkodzie ,żeby Wisła go zatrudniła od czerwca do grudnia. Może nawet wtedy Głowa by się zdecydował jeszcze pograć i wtedy Wisła mogłaby zrobić wspólne pożegnanie Głowie i Sobolowi.